#1 2007-10-21 15:32:35

NoID

Administrator

7726711
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 16
Punktów :   
xfire: noidcf

Propozycje

A więc tutaj zapodawajcie swoje propozycje na nazwę, jak już coś wymyślimy to zrobi sie jakieś logo

Offline

 

#2 2007-10-29 13:34:47

bury

Moderator

3569355
Zarejestrowany: 2007-10-24
Posty: 14
Punktów :   

Re: Propozycje

alkokoliki?? albo "lieniuchi" a tak serio to po co nam nazwa?? :P

Offline

 

#3 2007-10-29 14:33:02

NoID

Administrator

7726711
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 16
Punktów :   
xfire: noidcf

Re: Propozycje

Nazwa przydałaby się wg mnie by nie pisać w Nagłówku: "forum III Grupy ćwiczeniowej Finansów i Bankowości Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach" bo to brzmi baardzo drętwo, a nie chce by tak było, a do fajnej nazwy to i head'a bym zrobił w miarę moich zdolności manualnych (więc nie oczekiwać cudów :P)

"alkocholiki" pasowałoby niestety chyba tylko do wąskiej części naszej grupy, większość naszej grupy w życiu nie widziałem z czymkolwiek z trunków wyskokowych, ale liczę, że uda się zorganizować jakiś wspólny wypad na piwko w większej grupie w niedalekiej przyszłości, tak czy owak ja byłbym chętny

"lieniuchi" brzmi nawet fajnie, dorzuciłbym do tego ewentualnie zamiast E trójkę i byłoby LI3NIUCHI, czyta się tak samo, a za to o ile słowo "lieniuchi" znajduje się na 1 stronie internetowej to "li3niuchi" nie odnajdziemy już na żadnej (wiem bo sprawdzałem )

zachęcam innych do podawania swoich pomysłów

Offline

 
***News***



*** Jeżeli ktokolwiek ma jakieś ściągi na kompie- zachęcam do wrzucenia ich na forum ;)***

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grupaindygo.pun.pl www.flaschenboys.pun.pl www.wenzel.pun.pl www.adm-wsei.pun.pl www.csfanta.pun.pl