#1 2007-11-07 16:11:26

bury

Moderator

3569355
Zarejestrowany: 2007-10-24
Posty: 14
Punktów :   

wyglad forum

dochodzily glosy ze niektorymnie podoba sie szata graficzna forum...otoz jest to indywidualny wybor kazdy moze sobie to zmienic w profilu jest mozliwosc wyboru.. pozdro

Offline

 

#2 2007-11-07 16:38:09

NoID

Administrator

7726711
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 16
Punktów :   
xfire: noidcf

Re: wyglad forum

cóż wybrałem kolory które nie są drażniące i kompozycję, która (przynajmniej jak dla mnie) nie jest rozpraszająca.

Oto co zrobić by ją zmienić jeśli sie nie podoba:
-kliknij napis Profil w górnym menu (zawiera ono opcje: * Index * Lista użytkowników * Szukaj  * Profil * Administracja * Wiadomości * Galeria * Wyloguj)
-następnie w bocznym Menu Profilu naciśnij Wyświetlanie
-teraz w centrum na początku wyskoczy nam Wybierz preferowany styl. Ta opcja pozwala na zmianę stylu graficznego forum.


Jako domyślne ustawiłem phpbb black, czyli każdy na początku posiada jako domyślne owe ustawienie, każdy może je indywidualnie zmienić wybierając jedną z wielu kompozycji. Oczywiście mogę zmienić ustawienie domyślne, ale muszę wiedzieć, że komuś sie obecne nie podoba. Proszę pisać o takich sprawach na forum, ono ma nam wszystkim służyć, a ja jestem otwarty na propozycje

Offline

 
***News***



*** Jeżeli ktokolwiek ma jakieś ściągi na kompie- zachęcam do wrzucenia ich na forum ;)***

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.czapolsite.pun.pl www.feralheart-super-gierka.pun.pl www.team-poland.pun.pl www.gry-online.pun.pl www.infuam.pun.pl